Žurnál | Diggy's Adventure CZ

Žurnál


DeadKarlos | 14. března 2022 | Návštěvnost 15

 

Prozkoumávejte svět, kopejte doly, objevujte skrytá tajemství starověké civilizace a řešte logické hádanky. Prokopejte se v důlních bludištích, plňte questy a unikněte z místnosti, bludiště nebo dolu v online hře Diggy's Adventure! V tomto miniherním logickém bludišti s dobrodružstvím nemusí zůstat skryté žádné tajemství!

STRÁNKA OBSAHUJE SPOILER!!!

 

Obsah

  • Otec
  • Diggy
    • Egypt
    • Skandinávie
    • Čína
    • Atlantida

 

 

 

Po otcových stopách


 

 

1. Dobrodružstvo volá


Tým cestovatelů
Otec
NA BŘEHU EGYPTA

"Jdu probádat Luxor! Vezmi všechny moje věci a přijď za mnou. Ou, skoro jsem zapomněl. Vyřiď Profesorovi, že má zakázáno půjčit si mou loď. Naposledy ji skoro rozbil na kousky. A nejdůležitějši: Dávej pozor na Rustyho! Ne že se ti ztratí, poškodí anebo se mu cokoliv stane! Je velmi důležitý." D.A.D.

 

2. Otcův žurnál #1


Velký dobrodruh
Otec
DIGGERIUV KEMP

"Nevěřil bys. kolik vzácných artefaktů jsem v Luxoru viděl. Diggy. Vázy. starověké spisy a malby! Jen tak mimochodem, neotvírej žádné sarkofágy. Obvyldé jsou zakleté. Ale už musím běžet. Uvidíme se co nejdřív." D.A.D.

 

3. Otcův žurnál #2


Žurnál
Otec
DIGGERIUV KEMP

"Za druhé: dávejte si všichni pořádný pozor, moji nepřející jsou mi v patách! Po cestě Ti budu nechávat odkazy a stopy. S Lindinou a Profesorovou pomocí mě budeš určitě umět sledovat. Mám horkou stopu - vydej se do hrobky písaře Aniho." D.A.D.

 

4. Kódovaný žurnál


Útržek
Otec
ABU SIMBEL

%EünT&$//-!! *mlcKy§(=?==) @###$! ++- HTkOäo# **lsiS@3.567 #!$I% ˇ_ˇ Fouighab[/-/j 186rsa14a <:D D.A.D. Tak tomuto útržku vůbec nerozumím, asi to bude nějaký otců tajný kód. Zkusím se zeptat Lindy, jestli mi s tím nepomůže.

 

5. Rozluštěný útržek #1


Velký objev
Otec
NÁŠ KEMP

"Našel jsem úžasný artefakt. Diggy! Přelom v egyptologickém bádáni! Cestuji ale nalehko, nechávám ti ho, tak ho dobře pohlídej. Věřím, že Profesor neměl s kódem žádný problém a rozluštil ti tento text. Nemůžu všechno nechávat nekódované, dýchají mi na krk. Směr - Isisin klášter." D.A.D.

 

6. Otcův žurnál #1


Bádání
Otec
STÁJE NEBESKÉHO VOZU

"Moje bádáni se stává čím dál lim podivnější. Ne, že by nestačilo, že mé stopy vedou do prastaré Džoserovy pyramidy, ale našel jsem další zvláštní artefakt. Úplně mi při něm zblbl kompas a jako by sem ani nepatřil. Mrkněte se na něj." D.A.D.

 

7. Rozluštěný útržek #2


Šalamounovy doly
Otec
NÁŠ KEMP

"Směřuji teď do Šalamounových dolů. ale klíčem tam budou krystaloví skarabi. Linda ví, kde se dají najit. Pokud se mi potvrdí moje dohady, tak je celá tato věc větší, než jsem si myslel. Dej si na sebe pozor a pozdrav ode mne strýce Diggstera." D.A.D.

 

8. Rozluštěný útržek #3


Menesova krypta
Otec
NÁŠ KEMP

"Včera mé napadli nějací padouši. Vůbec mě to však nepřekvapuje, pokud se totiž nemýlím, tak právě přepisuji historické knihy. Diggyt Ověřím si vše v Menesově kryptě, možná se setkáme. Pospěš!" D.A.D.

 

9. Otcův žurnál #4


Směr sever
Otec
MENESOVA KRYPTA

"Včera mé napadli nějací padouši. Vůbec mě to však nepřekvapuje, pokud se totiž nemýlím, tak právě přepisuji historické knihy. Diggyt Ověřím si vše v Menesově kryptě, možná se setkáme. Pospěš!" D.A.D.

 

10. Odchod


Na shledanou Egypte!
Otec
EGYPT

Řekli jsme poslední sbohem obyvatelům městečka Luxor. vystřízlivěli ze včerejší oslavy a pomalu vyrazili na dlouhou pout' směrem na sever, do nelítostné a chladné Skandinávie plní očekávání a napětí. Tak pokračujeme...

 

11. Otcův žurnál #5


D.A.D. ve Skandinavii
Otec
DIGGERIŮV SEVERSKÝ KEMP

"Diggy. doufám, že jsi našel ten třetí artefakt a zajistil ho. Já mám příliš malý batoh. Směřuji do země tisíců jezer hledat starověký poklad krále Frosta. Pořádně se obleč, venku je pořádná zimal Drž se!" D.A.D.

 

12. Rozluštěný útržek #4


Otec ve Švédsku
Otec
NÁŠ KEMP

"Ahoj synku, musel jsem Ti opět nechat zakódovaný vzkaz. Pro jistotu jsem ho ještě rozdělil na několik částí, aby to nepřející neměli jednoduché... Jsem teď na cestě do Švédská - dostal jsem tajný tip o tajemné síni krále Erika..."

 

13. Otcův žurnál #6


Král Erik a strážci
Otec
SÁL PŘIBARVENÝCH PŘÍBĚHŮ

"... Musel jsem si pospíšit z toho tábora, protože můj šestý smysl mi říkal, že máme opět někoho za patami. Zajímalo by mě. kam zmizel ten můj asistent... Zjistil jsem. že klíč ke králi Eriku vede přes jeho mocné strážce." D.A.D.

 

14. Rozluštěný útržek #5


Otec v Norsku
Otec
NÁŠ KEMP

"Ach jo, ten můj nepořádný asistent se pořád někde fláká a nemá mi kdo vyprat špinavé prádlo... Každopádně. Svým zkoumáním jsem zjistil, že další stopy vedou do Norska. Jsem velmi zvědavý, jaká tajemství skrývá tato země." D.A.D.

 

15. Otcův žurnál #7


Král Harald Plavovlasý
Otec
NORSKO

"Norsko je velmi fascinující, ale v té zimě mě už stihlo leccos omrznout... Dáváš na sebe pozor, Diggy? Další stopy ukazují na prvního norského krále Haralda Plavovlasého a jeho ženu Gydu. Doufám, že najdu něco užitečného v jejích komnatách..." D.A.D.

 

16. Rozluštěný útržek #6


Otec v Dánsku
Otec
NÁŠ KEMP

"Už jsme posbírali množství informací. Starověký mýtus začíná pomalu dostávat smysl - to bude ale převrat v historii! Nemyslíš. Diggy? Nedávno jsem zjistil, že bychom měli pokračovat do Dánska do hrobky krále Haralda Modrozubého..." D.A.D.

 

17. Dánsko


Král Harald Modrozub
Otec
NĚKDE V DÁNSKU

Ten král Harald Modrozub mě trošičku prohnal po celém Dánsku, ale určitě se to vyplatilo. Prozradí mi, kde je další starověký mýtus. Nemůžu se už dočkat, co na něm bude napsáno. A otec je stále před námi...

 

18. Otcův žurnál #8


Otec na Islandu
Otec
NÁŠ KEMP

"Ahoj Diggy! Doufám, že se máte dobře. Konečně jsem našel Odinovo kopí a vzal ho s sebou. Myslím si, že je klíčem k velkému tajemství! Následuj mne do Síně ság, jsem přesvědčený, že se tam dovíme, co dále. Držte se!" D.A.D.

 

19. Otcův žurnál #9


Otec v Číně
Otec
ČÍNA

"Doufám, že jsi dostal všechny moje zprávy. Podařilo se mi vycestovat do Činy ještě před tim. než začala bublat ta sopka. Jsi v pořádku? Každopádně bychom si měli rozdělit úkoly. Já budu hledat starověký mjjtus a ty musíš probudit pět starověkých čínských draků..."

 

20. Rozluštěný útržek #7


Otec v Číně
Otec
NÁŠ KEMP

"Tak tě vítám v Číně. synku! Doufám, že pilně pracuješ na čínských dracích tak, jak jsem ti řekl. Snažím se vypátrat další část toho starověkého mýtu, a proto jsem se tu pořádně porozhlédl. Zjistil jsem, že všechny indicie ukazují k prvnímu čínskému císaři..." D.A.D.

 

21. Rozluštěný útržek #8


U Čínské zdi
Otec
NÁŠ KEMP

"Měl jsem opět zvláštní pocit, že mě někdo sleduje. Pevně doufám, že to byl jen pocit... První čínský mýtus nechávám na tobě a já běžím k Velké čínské zdi. Mám takové tušeni, že tam něco je..." D.A.D.

 

22. Rozluštěný útržek #9


Otec a Marco Polo
Otec
NÁŠ KEMP

"Synku, dnes jsem měl tu čest s takovými zvláštními Číňany. Ptali se mě na můj výzkum, ale vše jsem pro jistotu zatajil. Zaslechl jsem jméno Lo Panchu - dávejte si prosím pozor... Čínskou zeď jsme úspěšně prozkoumali, artefakt i mýtus si pořádně schovej. Další indicie: Marco Polo a poušť Gobi..." D.A.D.

 

23. Rozluštěný útržek #10


Otec a Konfucius
Otec
NÁŠ KEMP

"Marco Polo je skvělý člověk! Tedy duch. Naučil mne skvělé triky na přežití v poušti. Doufám, žes byl pro ten další mýtus a odložil ho do bezpečí. Čím dál, tím víc se tu motají Lo Panchuovi poskoci... A teď si drž klobouk Diggy - musíš najít Konfuciovu hrobku a probudit jeho ducha!" D.A.D.

 

24. Rozluštěný útržek #11


Zakázané město
Otec
NÁŠ KEMP

"Diggy! Rychle mne musíš následovat do Zakázaného města! Doufám, že draky jsi už probudil všechny nebo k tomu máš blízko, protože je budeme co nevidět potřebovat... A teď běž najít to Zakázané město!" D.A.D.

 

25. Poslední žurnál


Zakázané město
Otec
VĚZENÍ V ZAKÁZANÉM MĚSTĚ

"Všechno jde přesně podle mého plánu a strážci ani netuší, že jsem se nechal chytit! Ale zdá se mi, že už slyším nějaké nepokoje. Určitě to bude Diggy! Vím, že mu to neříkám dost často, ale jsem na něj hrdý. Věděl jsem, že mne přijde nalézt." D. A. D.

 

26. Atlantida


Starověké mýty
Otec
KNIHOVNA V ATLANTIDĚ

"Podezření, které jsem měl už delší dobu. se mi potvrdilo. Bohové jsou mimozemšťané!!! Usadili se zde potom, jak unikli před nebezpečím na jejich planetách. Zatím se ti je dařilo úspěšně budit. Musíš v tom pokračovat a pomoci jim odletět zpět domů. Nastal čas. abychom tvořili historii." D. A. D.

 

 

 

Diggy


 

 

1. Takové neštěstí


Naše ubohá lodička
Diggy
NA BŘEHU EGYPTA

Ta bouře přišla úplně z ničeho a zcela nám roztříštila loď o egyptské břehy. Luxor je v nedohlednu, mapy fuč, vybavení na dně moře a robot Rusty zmizel. Inu, máme co dělat.

 

2. Rusty na kousky


Egyptský chrám
Diggy
NA BŘEHU EGYPTA

Hledání mého otce nezačalo zrovna nejšťastněji. Nejdřív naši loď zasáhla bouřka a robot Růsty - jeden z nejcennějších artefaktů mého otce - se při nárazu rozlámal na kusy. Slibuji, že ho dám určitě dohromady. Otce nezklamu.

 

3. Hledá se Linda


Otcova asistentka
Diggy
MĚSTO LUXOR

S Profesorem jsme se konečně dostali do Luxorského přístavu. Kdyby nás nezasáhla ta bouřka, přišli bychom o moc dříve.
Snad se na nás otcova asistentka příliš nezlobí. Alespoň jsme se sem dostali živí a zdraví! A teď se můžeme vydat po stopách otce. Doufám, že je v pořádku.

 

4. Zdomácnení


Svět v mých rukách
Diggy
NÁŠ KEMP

Konečně to tu začíná připomínat domov. Musel jsem vykopat zem. abychom mohli postavit výbavu, ale stálo to za to. Pomůže mi to obnovit energii a zvýšit si kapacitu. Ještě že tu byla Linda, aby mi s tím pomohla. Doufám, že si tohle nikdy nepřečte, jinak bude namyšlená.

 

5. Těžká práce v dolech


Sbírám materiály
Diggy
OPUŠTĚNÁ ŠTOLA

Budu potřebovat mnoho materiálů na zlepšení mého kempu. Tyto doly jsou na to ideální. Krok 1 - Vyčistit důl. Krok 2 - Chvíli počkat. Krok 3 - Návrat a kopat znovu a znovu a znovu!

 

6. Přípravy na expedici


Starám se o výbavu kempu
Diggy
NÁŠ KEMP

Teď vidím, že budeme potřebovat o hodně víc výbavy, abychom tu dokončili všechnu tu práci. Postavil jsem barel, abych měl v rezervě více energie na kopáni. Kdo ví, co víc mi ještě může pomoct?

 

7. Rozšíření kempu


Úklid se sbíječkou
Diggy
NÁŠ KEMP

Vyčistit špínu v kempu bylo náročné, ale někdo to udělat musí. Čím víc místa uvolním, tím víc výbavy si můžu postavit. To mi pomůže nahromadit si energii a také si ji rychleji obnovit pro další kopání. Musím to tam čistit tak často, jak se jen dá!

 

8. Gratulujeme!


Dokázla jsem to
Diggy
MĚSTO LUXOR

Vcelku rychle se mi podařilo zjistit, jak to tady funguje a odted jsem odkázán sám na sebe. Nepotřebuji vodit za ručičku, už jsem velký kluk.
(Tutoriálové šipky se odteď nebudou zobrazovat.)

 

9. Prokletí města Luxor


Hněv Egyptských Bohů
Diggy
MĚSTO LUXOR

Vypustili jsme sice na Egypt starověkou kletbu, ale už jsme také našli prvni úlomek Anubisovy desky! Posbírání desek všech egyptských bohů určitě nebude trvat dlouho. A potom se můžeme znovu vydat po stopách mého otce.

 

10. Anubis a jeho kletba


Velký pes
Diggy
ANUBISŮV CHRÁM

Vloupal jsem se do věznice, přehraboval staré hrobky, zachraňoval Anubisovy děti, honil rozutíkané mumie a na závěr jsem se setkal se samotným bohem Anubisem. Jsem tu jen pár dní a to se mi už podařilo zrušit první část kletby.

 

11. Isis a její kletba


Mocná bohyně
Diggy
CHRÁM BOHYNĚ ISIS

Zdá se, že místním sportem je poztrácet všechny cennosti a čekat na příchod nějakého charismatického dobrodruha, který je najde. Přesto byla Isis příjemnou změnou oproti bohu podsvětí se psí hlavou. V každém případě, Isisina část kletby je z města odstraněna.

 

12. Hórus a jeho kletba


Hórus a já
Diggy
CHRÁM BOHA HÓRA

Čím dál tím více se toto dobrodružství začíná zamotávat. Prokopávám různá místa a ne vždy jsem po kolena jen v hlíně. Zajímavou zkušeností bylo seznámení s panovníkem a jeho pyšnou dcerou a spíše strašidelným zážitkem setkání s velkým Hórem.

 

13. Sobek a jeho kletba


Obrovský krokodýl
Diggy
CHRÁM BOHA SOBEKA

Och. skoro jsem si zapomněl přidat zápis do žurnálul Samozřejmě, že jsem úspěšně zrušil i Sobekovu kletbu a jsem velmi šťastný, že si své ostré zuby nechal pro sebe... Ta Sneferova rodinka si snad ze mě dělá srandu, stále se jim někdo ztrácí a jen já jsem ten, kdo je musí vždy zachraňovat.

 

14. Bastet a její kletba


Číča Míca
Diggy
CHRÁM BOHYNĚ BASTET

Konečně se mi podařilo odstranit i Bastetinu kletbu. Lidé ve městě pro mě zorganizovali malou oslavu, což mě velmi potěšilo. Už jsem nabýval pocitu, že si mé těžké práce nikdo neváži!

 

15. Thoth a jeho kletba


Moudrý pták
Diggy
CHRÁM BOHA THOTHA

Myslel jsem si, že budu potřebovat mnohem více inteligence, aby se ml podařilo zrušit i Thothovu kletbu, ale opak byl pravdou a zvládl jsem to levou zadní. Další bohu - třes se!

 

16. Maaheš a jeho kletba


Mladý lví Bůh
Diggy
CHRÁM BOHA MAAHEŠE

Další linie splněna. I přesto, že je Maaheš bůh války a výcvikový tábor mi dal zabrat, tak si myslím, že je to sympatický citlivý mladý bůh.

 

17. Ptah a jeho kletba


Velký zelený muž
Diggy
CHRÁM BOHA PTAHA

Ptahova kletba zrušena. Začínám se docela snadno orientovat v tom množství Egyptských bohů. Přemýšlím, že bych si založil živnost na odstraňování starověkých prokletí. Jsem přesvědčen, že bych na tom pěkně vydělal!

 

18. Háthor a její kletba


Dáma v růžovém
Diggy
CHRÁM BOHYNĚ HÁTHOR

Háthor je velmi milá bohyně. Avšak pouze, když je střízlivá. Na festivalu toho povypíjela... Naštěstí se mi podařilo odstranit i její část kletby a mám takový zvláštní pocit, že se každou chvílí stane něco nevídané...

 

19. Set a jeho kletba


Velké zlo
Diggy
CHRÁM BOHA SETA

Set nakonec vůbec není takový hrůzostrašný, jak jsem se bál. a já si můžu pogratulovat. protože se mi právě podařilo odstranit i poslední kletbu. Zbývá prý ještě poslední překážka, ale brzy bude celá tato lapálie za mnou.

 

20. Pojď me to oslavit


Párty
Diggy
MĚSTO LUXOR

"Třikrát hurá pro našeho hrdinu! - Hurál Hurál Hurál" ozývalo se z každého koutu útulného egyptského městečka Luxor. Oslavovali mládi, stáři. Odteď žili obyvatelé ve spokojenosti a blahobytu, modlili se ke svým bohům a ti jim občas na oplátku vyhověli. Je čas posunout se dál...

 

 

Skandinavie


 

21. Studený sever


Sněhový tým
Diggy
SKANDINAVIE

Už vím, proč se pilot jmenuje Padák Perry... naštěstí jsme přistáli do měkkého sněhu. Nejprve se mi všichni kumpáni ztratili, ale podařilo se mi je najit. U Lindy jsem našel i obyvatele města Fjordheim. Začíná to zajímavě. Na této zamrzlé cestě potkám určitě ještě množství výjimečných postav.

 

22. Téměř připraveni


Plné ruce práce
Diggy
MĚSTO FJORDHEIM

Po záchraně mých kamarádů a obyvatel pěkného městečka Fjordheim mě Jarl Olaf požádal o další pomoc. Město potřebovalo opevnit a vyzbrojit... Po dobrém odpočinku ml ale bylo řečeno, že další pomoc musíme vyhledat ve Valhalle...

 

23. Mocný Thor


Thor a jeho velké kladivo
Diggy
VALHALLA

Nakonec jsme se museli obrátit na samotné severské bohy. Nejprve jsem se mél dostat k Thorovi, pánu blesků. Ten si popíjel vínko ve Valhalle a samozřejmé mi nedal ani chvíli vydechnout, ale já umím kopat pořádné a přece se mi podařilo získat jeho přízeň a nakonec i novou garderobu...

 

24. Šikovná Skadi


Ledová královna
Diggy
VALHALLA

Lovkyně Skadi mi měla pomoci při stopování obrů. Po jejich složitých úkolech jsem se k nim nakonec dostal, ale čekalo mě překvapení. Zjistil jsem, že odvěcí nepřátelé obrů jsou trpaslici a obři král nemá Thorovo kladivo. Thor si na něj musí ještě chvíli počkat v těch pěkných šatičkách...

 

25. Nezbedný Loki


Lokiho plamínky
Diggy
VALHALLA

Toto snad není možné! Celou dobu mé ten zlomyslník jen tahal za nos! Kladivo schoval on, nejprve obvinil obry, a pak ješté i trpaslíky. Nevadí, alespoň jsme bohatší o zkušenosti a zážitky. Nakonec to byla docela zábava!

 

26. Hudební Bragi


Bragiho lítající noty
Diggy
VALHALLA

V jeden krásný den, v lese stojí starý pařez... ehm tedy. Ten Bragi mě nakazil svým rýmováním, a to jsem si ani nelokol z básnické medoviny... Sám velký pán poezie přislíbil, že se pokusí urovnat spory mezi lidmi a trpaslíky. Uvidíme, zda splní svůj slib...

 

27. Krásná Freya


Bojovná princezna
Diggy
VALHALLA

Ach, krásná Freya. Mocná dáma, která učaruje každému bojovníkovi, který se s ní setká... Bylo těžké odolávat jejímu šarmu, ale nakonec jsem to dokázal. I kvůli tomu, aby se Linda nezlobila... A ve Fjordheimu jsou vedle lidí už i trpaslíci a obři. Láska všude kolem...

 

28. Modrý Njord


Král moře
Diggy
VALHALLA

Jen co jsme vyřešili problém mezi lidmi, trpaslíky a obry. z hlubin země se začal vynořovat další neklid. Had Jormungandr se probudil ze svého věčného spánku po několika tisíciletích a chystá velkou neplechu...

 

29. Matróna Frigga


Odinova paní
Diggy
VALHALLA

Njord mi sliboval, že paní Frigga mi bude umět poradit, co s tím hadem. Ale nebylo tomu tah. Je to příliš zaneprázdněná žena, aby pomáhala nějakému malému Kopáčovi... A proto se nyni musíme vydat za Heimdallem.

 

30. Strážce Heimdall


Král moře
Diggy
VALHALLA

Heimdall je sice velký a mocný, ale ani on mi nijak nedokázal pomoci. Musím se proto pokusit dostat se do místa s názvem Hel... a k tamní paní se stejným jménem. Zni to hrozivé a začínám se trochu bát...

 

31. Temná Hel


Strážkyně duší
Diggy
VALHALLA

Hel mě trošku naháněla, abych pro ni splnil několik úkolů. Prý se chystá nějaká oslava... Ragnarok,. či co... Něco se mi ale na tom celém nezdá. Možná bych si měl promluvit s vládcem severských bohů - Odinem.

 

32. Moudrý Odin


Valhallský panovník
Diggy
VALHALLA

Odin je opravdu velmi mocný a moudrý panovník. Ten Ragnarok nakonec není nic dobrého - prý se blíží konec světa. A my tomu musíme zabránitl Loki a Hel se vybarvily jako nepřátelé, ale my se nedáme... A nakonec jsem zjistil, že mi otec vyfoukl mocné Odinovo kopí!

 

33. Zachráněná Skandinavie


Oslavy ve Valhalle
Diggy
VALHALLA

Tmavé mraky zahalily oblohu. Zaduněl hrom a zazářil blesk. Vesničané se běželi skrýt do svých domovů. Přišel Ragnarok... Pokusil jsem se rozbít všechny zlé runové kameny. Konečně jsem ještě jednou švihl krumpáčem a rozbil i poslední kámeni Země se zatřásla, mraky zmizely a slunce opět začalo svítit...

 

 

Čína


 

34. Studený sever


Čínský tým
Diggy
ČÍNA

Tak jsme si opět pobalili svých pět švestek. Perry nastartoval svoje letadlo a vydali jsme se za dalším dobrodružstvím. Letěli jsme hodně hodin za vycházejícím sluncem. Čína nás očekává...

 

35. Drak dřeva


Čínský element dřeva
Diggy
CHRÁM 5 DRAKŮ

Hurá! Podařila se mi přednedávnem probudit prvniho čínského draka, draka dřeva, a dnes mi přislíbil pomoc, pokud ji budu potřebovat. Otec by byl na mě určitě pyšný! Ta Čína je tajemnější než jsem si myslel... Další drak. kterého musím probudit, je drak země...

 

36. Drak země


Čínský element země
Diggy
CHRÁM 5 DRAKŮ

Po pár nelehkých úkolech jsem se přiučil keramice, poznal taje akupunktury a dokázal probudit rozvážného draka země. A díky mé odvaze v maření plánů černoknéžníka Lo Panchua mi i tento drak přislíbil pomoc. No obávám se. že to Lo Panchu tak snadno nevzdá...

 

37. Drak vody


Čínský element vody
Diggy
CHRÁM 5 DRAKŮ

Tři draci probuzeni, zbývají ještě dva! Trochu jsme se vykoupali v nekonečných vodách rovnováhy, vyživování a podmaňování pro dalšího draka. Drak vody byl přísný, ale překonal jsem alespoň svůj strach z koupáni. Doufám, že drak ohně nebude ještě přísnější...

 

38. Drak ohně


Čínský element ohně
Diggy
CHRÁM 5 DRAKŮ

Nemohu uvěřit, že jsme to přežili bez spálenin! Už i čtvrtý drak. drak ohně, nám přislíbil pomoc, když bude třeba. Zůstává nám už jen drak kovu... Doufám, že nebudeme potřebovat titanové obleky...

 

39. Drak kovu


Čínský element kovu
Diggy
CHRÁM 5 DRAKŮ

Naštěstí mě drak kovu nesežral, což je opravdu dobře a my vesele pokračujeme v dobrodružství. Úkol. který mi dal otec. jsem splnil. Všichni čínští draci mi přislíbili pomoc a jsem doopravdy zvědavý, co se bude dít dál. Nechrne se překvapit...

 

40. Zase spolu


Já s otcem
Diggy
VĚZENÍ V ZAKÁZANÉM MĚSTĚ

Dnes se stalo něco neskutečné! Už se mi o tomto setkání začalo i zdát! KONEČNĚ jsem dostihl svého OTCE!!! Párty bude v patek. ...Bohužel byl uvězněn zlým Lo Panchuem, když zkoumal jeden z čínských paláců. Konečně můžeme bádat spolu...

 

41. Vzpomínky na Čínu


Let na dracích
Diggy
ČÍNSKÉ NEBE

Na moji cestu Čínou nikdy nezapomenu. Nejen, že jsem se spřátelil s elementárními draky, dokonce jsem i porazil černokněžníka Lo Panchua!! Tento svět mi bude chybět, ale myslím, že jsem připraven probádat další.

 

 

Atlantida


 

42. Nový svět


Já v Atlantidě
Diggy
NA BŘEZÍCH ATLANTIDY

Atlantida, mýtické království Titánů, které už tisíciletí odpočívá na dné oceánu. Mnozí říkali, že neexistuje, že je to jenom fata morgána, ale my jsme tu a stojíme přímo před jejími branamil Nemohu se dočkat všech tajemství, které na nás čekají s nejbližším odlivem!

 

 

 

 

 

Discord

 

Copyright© DeadKarlos (27.2.2014) | SysAdmin: Night Storm